Skip to content

Menneskene

Møt våre ansatte. Hos oss møter du mange forskjellige mennesker med forskjellig bakgrunn og forskjellige roller. Vi vil gjerne høre fra deg, så ta kontakt med oss.

Renate Becher

Salgskoordinator, avdeling Kontroll
Tlf: 41 50 54 26
Renate.becher@omegaholtan.no

Espen Malmedal

Key Account Manager

Arne Mellingsæter

Salgsingeniør/Key Account Manager

Erik Åsly

Ingeniør Elektro / Kursinstruktør/Takst
Tlf: 46 61 31 16
erik.asly@omegaholtan.no

Thomas Vedaa Larsen

Rådgivende Ingeniør elektro/Prosjekt og byggeleder

Wenche Borge

Administrasjon, Fakturering og Dokumentkontroll
Tlf: 95 13 69 46
wenche.borge@omegaholtan.no

Ragnar Holtan

Daglig Leder / B.Sc. elektroteknikk

Thomas Haugen

Avdelingsleder Rådgivende Ingeniør

Mona Jentoftsen

Avd. leder Kontroll / Markedssjef

Stian Hvidsten

Ingeniør B.Sc. Elektroteknikk

Kristine Nystuen

Ingeniør B.Sc. Elektroteknikk

Tom Andersen

Ingeniør M. Sc. Automasjon
Tlf: 913 08 046
tom.andersen@omegaholtan.no

Stian Pedersen

Ingeniør B. Sc. Elektroteknikk

Arne Magne Flatøy

Ingeniør Elektroteknikk

Bjørn Schjøll Kristoffersen

Fagansvarlig EX/ATEX, Senior instruktør EX

Yngve Arntsen

Ingeniør B. Sc. elektroteknikk
Tlf: 99 63 63 77
yngve.arntsen@omegaholtan.no

Marius van Gasteren

Ingeniør B.Sc. Elektroteknikk

Ketil Veum

Ingeniør B.Sc. Elektroteknikk
Tlf: 918 52 725
ketil.veum@omegaholtan.no

Daniel Jordskar

M.Sc. Rådgivende ingeniør elektro / Prosjekt og byggeleder

Per Steinar Karlsen

Senior Ingeniør M.Sc. Elektro/Prosjekt og byggeleder

Ole Martin Broen

Elektroinspektør

Per Christian Isdahl

Elektroinspektør

Benjamin Slater

Inspektør Elektro, Nødlys- og Brannalarmanlegg

Gunnar Sten Johansen

Elektroinspektør

Bent Erik Andersen

Elektroinspektør

Jan Oskar Eriksen

Elektroinspektør

Øyvind André Nielsen

Elektroinspektør

Anders Sagebakken

Inspektør Elektro, Nødlys- og Brannalarmanlegg

Hemen Nasser Eliassy

Elektroinspektør

Luke Holton

Elektroinspektør
Tlf: 406 32 360
luke.holton@omegaholtan.no

Sveinung Sjo

Elektroinspektør
Tlf: 930 52 291
sveinung.sjo@omegaholtan.no

Bjørn Haugen

Elektroinspektør
Tlf: 91 80 79 18
bjorn.haugen@omegaholtan.no

Patrick Loe

Samarbeidspartner/Kursholder Elektroinstallatørprøven, forskriftsurs, FSE H+L, Instruert Person og førstehjelp/Takst
Tlf: 952 04 081
kurs@omegaholtan.no

Victor Herberg

Elektroinspektør/Samarbeidspartner
Tlf: 33 34 99 99
post@omegaholtan.no

Roar Olsen

Daglig leder og kursinstruktør - ExTek
Tlf: 922 27 550
roar.olsen@extek.no

Gudveig Elin Undheim

Sales & Centre Manager - Extek
Tlf: 971 49 489
geu@extek.no

Halvor Kaasa

Samarbeidspartner, Senior foredragsholder
Tlf: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Jørn E. Andersen

Samarbeidspartner Maskinforskriften, forskriftskurs, FSE Høyspent, NEK 440/Takst
Tlf: 33 34 99 90
kurs@omegaholtan.no

Kjell Trygve Mo

Samarbeidspartner/Elektroinspektør
Tlf: 924 98 965
post@omegaholtan.no

Arne Schau

Samarbeidspartner/Kursholder førstehjelp
Tlf: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no

Lars Helge Dokken

Samarbeidspartner/ Samferdsel
Tlf: 33 34 99 99
kurs@omegaholtan.no